Dámská kolekce

Móda se sice neustále mění, osobitý styl ale zůstává. Při výběru nového páru bot, kabelky nebo doplňků proto myslete především na to, aby odrážel váš jedinečný vkus a osobnost. Díky tomu budete vypadat dobře za všech okolností.

 

_MG_6019

 

V nabídce TEZYO najdete originální pár bot pro každou příležitost. Chcete se cítit dobře na pracovním jednání, výročním plese i neformálním večírku? Pak vám určitě padnou do oka elegantní lodičky a baleríny Epica, ke kterým u nás pořídíte i ladící kabelky a tašky stejné značky.

 

_MG_4748

 

Pravá dáma se pozná podle toho, že se dokáže vhodně obléct a obout podle dané situace – což rozhodně neznamená chodit všude na podpatcích. Proto najdete v naší nabídce i dámské tenisky oblíbených značek Geox, Converse nebo Nike, stejně jako méně známou, ale vysoce kvalitní sportovní obuv Gryxx.

 

_MG_6138

 

Je pro vás móda vášní? Jsme na tom stejně. Proto neustále doplňujeme sortiment o nové sezónní kolekce, takže máte neustále co objevovat. Sledujte módní novinky a tipy na našem FacebookuInstagramu nebo se za námi rovnou zastavte na prodejnu. Společně vybereme pár bot, který vám přesně padne – a to nejen velikostí.