O TEZYO

Prodejny úspěšného mezinárodního prodejce obuvi TEZYO nyní najdete v Česku hned dvakrát!

V TEZYO pro vás máme připravené boty pro každou příležitost. Z řady oblíbených světových značek doporučíme takové boty, které odpovídají vaší jedinečné osobnosti a životnímu stylu. Navštivte naši pobočku v Praze nebo Brně, podělte se o svoji představu s našim personálem a společně vyberte svůj ideální pár bot.

Na své si v TEZYO přijdou jak milovníci kvalitních bot pro každodenní nošení, tak ti, kteří považují boty za způsob vyjádření své osobnosti. Hledáte elegantní boty na večírek, odolné tenisky na sport, nebo pohodlné kecky na divokou party? U nás najdete jakékoliv boty, které hledáte. A nemusíte se bát, že si z nepřeberného množství boty nedokážete vybrat – se správnou volbou vám rádi pomůžeme.

Nakupování jako zážitek

Samotný nákup chápeme jen jako polovinu zkušenosti – proto se snažíme posunout klasický vztah mezi prodávajícím a zákazníkem na vyšší a zajímavější úroveň. Naše role se díky tomu neomezuje jen na úlohu prodejce. Cítíme se být spíš vaším důvěrníkem pro všechny otázky týkající se módy a stylové obuvi. Naším posláním je pomoci vám rozvinout a obohatit váš unikátní a osobitý styl oblékání.

Dobře známé i exkluzivní značky

prodejnách TEZYO najdete pestrý výběr obuvi, kabelek a doplňků pro širokou škálu příležitostí. Vyzkoušejte třeba boty od některé z neokoukaných značek, jako je Epica nebo Le Colonel. Vyberete si ale i z řady slavných mezinárodních značek, jako je Converse, Geox, Calvin Klein, Pepe Jeans a mnoha dalších.

Těšíme se na vaši návštěvu naší prodejny v pražském OC Chodov nebo v brněnské Olympii. Máte to do Prahy i Brna daleko? Především pro vás chystáme v blízké době i spuštění e-shopu TEZYO – aby vám žádná podobná novinka neunikla, sledujte naše profily na FacebookuInstagramu.


U nás totiž vždy najdete to pravé pro svůj styl!